Sered Neostry

+ Elena a Imrich Krčmárikoví, rodičia z oboch strán
Št
30.04.
 Sv. Pia V., pápeža, ľub. sp.
za zdravie a Božie požehnanie pre rodinu Podhorových
+ Peter a Mária Viskupoví, súrodenci a rodičia z oboch strán
Pi
 01.05.
 Sv. Jozefa, robotníka, ľub. sp.
+ Dušan a František Sásikoví
+ dcéra Anka a Vendelín Kristek, rodičia z oboch strán
02.05.
 Sv. Atanáza, biskupa a učiteľa Cirkvi, spomienka
za víťazstvo Nepoškvrneného srdca Panny Márie a obrátenie hriešnikov
+ Jaroslav Baša, rodičia z oboch strán
03.05.
5. veľkonočná nedeľa
+ Jozef a Monika Baraníkoví, rodičia z oboch strán
Čepeň
+ Rudol Bartek a Helena
za farníkov

+ manželia Gajdošíkoví a rodičia

FARSKÉ OZNAMY

• Tento týždeň je prvopiatkový - spovedať intenzívnejšie budeme v stredu, štvrtok a v piatok od 16:00 hod.
  • V utorok po sv. omši - stretnutie rodičov prvoprijímajúcich detí - bezprostredná príprava slávnosti (sv. spoveď detí, výzdoba, kamera, fotenie, samotná liturgická slávnosť)
  • V sobotu o 10:00 hod. bude Fatimská sobota: o 9:00 hod. modlitba ruženca, potom sv. omša a adorácia s Eucharistickým požehnaním.
  • Prvopiatková potravinová zbierka pre ľudí v núdzi - možnosť darovania trvanlivej potraviny do košíka pri východe z kostola. Vaše darované potraviny pomáhajú nielen klientom denného centra na Garbiarskej ulici, ale sú i prerozdelované rodinám, ktoré ich skutočne potrebujú. Preto, ak by ste vedeli o sociálne znevýhodnenej rodine, ktorej by  potravinová pomoc vo vašom okolí pomohla, môžete kontaktovať priamo pracovníkov charity alebo mailom na fara.sered@gmail.com zaslať kontakt, ktorý bude odovzdaný pracovníkom charity.
  • Mesiac máj - dôraz na Mariánsku úctu - modlitba Loretánskych litánií 15 minút pred sv. omšou, pred večernou sv. omšou budú doprevádzané organom.
  • 23.05. (sobota) farská púť  TURZOVKA -  možnosť prihlásiť sa u pani Nižňanskej (cena 10,- eur na osobu)